Renovace van provádíme dvěma způsoby

  • renovace van typizovanými akrylátovými vložkami
  • renovace van akrylátovými vložkami vyrobenými na míru podle staré vany

Metoda renovace van vložkováním typizovanými vložkami

Tato metoda renovace van je vhodná pro plechové smaltované vany. Vložek pro tento způsob renovace van je celkem 24 typů. Tyto vanové vložky jsou vyrobeny z vysoce odolného a lesklého akrylátu o síle 5mm. Do staré vany je vložka po demontáži odpadního a přepadního kroužku, pomocí speciálního lepidla vlepena a pevně spojena se starou vanou. Pokud je vana obezděna a obložena obkladem provedeme před montáží úpravu vložky, pokud jde o vanu v bytovém jádře úprava není nutná. Po nalepení jsou namontovány zpět nové nerezové kroužky a vana je plně napuštěna vodou kvůli zatížení. Na závěr je provedeno utěsnění kolem vložky sanitárním MS Polymerem.

Metoda renovace van akrylátovými vložkami na míru

Tato metoda renovace van je vhodná pro všechny ostatní vany - litinové, plechové, akrylátové, atypické, dovozové a jiné vany kde nelze provést renovaci typizovanou vložkou. Vany jsou vyráběny pro každého zákazníka na míru podle staré vany. Vany určené pro tento způsob renovace van jsou vyrobeny z akrylátu o síle 5mm a nástřikem sklolaminátu zesíleny na 10 - 15mm. Nová vana je po kompletní výměně starého sifonu za nový, usazena do izolační polyuretanové pěny.

Obě metody renovace van jsou nejlevnějším, nejrychlejším, nejčistějším a zároveň i nejkvalitnějším způsobem jak renovovat vanu bez jakéhokoliv zásahu do interiéru koupelny a bez dalších nákladů na materiál nebo práci dalších řemeslníků. Vana se může používat již druhý den po renovaci. Nová akrylátová vana je pro uživatele mnohem příjemnější, neboť je stále teplá a pomalu v ní stydne voda. Také údržba po tomto způsobu renovace vany je mnohem snažší.Stanislav Šindler

763 33 Štítná nad Vláří

tel.: 604 262 665

e-mail: renovacevan@seznam.cz

Okresy Zlín, Uherské Hradiště, Vsetín, Kroměříž - doprava ZDARMA. Nad 50km účtujeme 5Kč za 1 kmPotřebujete rozsáhlejší rekonstrukci koupelny? Nevíte kde seženete vodaře, topenáře a obkladače? Katalog firem - koupelny (vodo, topo, plyn, dlažby, obklady, stavební práce)

Přemýšlíte, jak vybrat obklady nebo nábytek do koupelny?

Provádíte větší rekontrukci domu a potřebujete stavební míchačku? Půjčit nebo koupit? Zavolejte.